Datum: 22/10/2017
Hajduk II remizirao sa Sesvetama

22/10/2017 - 16:45 sati
Hajduk II - Utakmice
Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1Hajduk II - Sesvete 1:1
Hajduk II - Sesvete 1:1

HAJDUK II - SESVETE 1:1
Druga HNL, 13. kolo
Split, stadion Poljud
Gledatelja: 203
Sudac: Josip Lučić (Vinkovci)
Strijelci: 0:1 Dučkić (10.), 1:1 Palaversa (45+1.)

HAJDUK IIGrbić, Relota (od 76. Šuto), Gruica, Bosančić, Bradarić, Nejašmić, Palaversa (od 68. Pasariček), Ćurić, Teklić, Šego (od 61. Jandrek), Delić.
SESVETE: Filipović, Kontek, Maloča, Kluk, Džijan, Goić, Slišković, Tolić (od 46. Kolega), Ćosić (od 85. Lihić), Mikulić (od 81. Štimac), Dučkić.

Hajduk II na Poljudu je osvojio bod u susretu sa Sesvetama. Utakmica je završila rezultatom 1:1. Gosti su poveli preko Marija Dučkića u 10. minuti, a izjednačio je Ante Palaversa u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Hajduk je od 58. minute igrao s 10 igrača, zbog dva žuta kartona isključen je Tonio Teklić.

U jeku Hajdukove inicijative na početku dvoboja, u vodstvo su došli gosti iz Sesveta preko Dučkića koji je prihvatio povratnu loptu na 15 metara od Grbićevih vratiju i neobranjivo je zakucao u mrežu. Momčad Siniše Oreščanina nastavila je s kontinuiranim napadima prema golu Ivana Filipovića. Prilike su, udarcima s distance, redali Teklić, Mario Ćurić i Darko Nejašmić, ali gostujući vratar je zajedno s obranom otklonio svaku opasnost prema golu. Najbolju priliku Bijeli su imali u 35. minuti susreta, Hrvoje Relota je probio desnu stranu i ubacio u peterac gdje se najbolje snašao Michele Šego koji u padu s pet metara pogađa gredu. Premoć Oreščaninove momčadi urodila je plodom u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada je Palaversa snažno tukao s 20 metara i pogodio mrežu Filipovića.

Nastavili su hajdukovci s prilikama i u drugom dijelu, ali u 58. minuti ostali su s igračem manje. Tekliću je sudac, zbog navodnog prigovora, dao drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton. Gosti su se ohrabrili i pokušali doći do vodstva, ali Toni Kolega je najprije u 62. s 10 metara promašio gol, a u 71. Grbić nogom s gol-crte brani njegov udarac nogom sa šest metara. Unatoč igraču manje, Bijeli su do kraja dvoboja odigrali angažiranije i na kraju su mogli doći do sva tri boda, ali slobodan udarac Petra Bosančića u nadoknadi susreta završio u živom zidu pa je na kraju utakmica završena podjelom bodova.