1. HNL – 23. kolo
Stadion: Maksimir
Sudac: Martin Turčin (Tuhelj)
Hajduk: Burger, Slatina, Domazet, Paštar, Katuša (od 58. Pjević), Modrić,  Huram, Scott, Ćukušić (od 36. Ruso), Alujević, Slavka (od 43. Špičko).
Pioniri Hajduka osvojili su bod na gostovanju kod Dinama. Iako je objema momčadima trebala pobjeda kako bi sustigli vodeću Goricu, mreže su mirovale svih 70 minuta.
Osvojenim bodom Hajduk je zadržao minimalnu prednost od jednog boda viška pred Dinamom, koji je odigrao i utakmicu više.

-

KADETI: Dinamo - Hajduk  2:0 (1:0)
Sudac: Patrik Pavlešić (Duga Resa)
Strijelci: 1:0 Ćutuk (44), 2:0 Baković (65)
Hajduk: Bosančić, Hrastović, Kralevski, Mlačić, Burić (od 61. Čupić), Vojvodić, Ora (od 81. Čular), Kajtazi (od 81. Pranić), Bistre (od 61. Durdov), Matić (od 46. Mišura), Zudin (od 61. Perko).
U utakmici kadeta Dinamo je bio uspješniji i osvojio sva tri boda. Malo prije odlaska na odmor domaćin je poveo, a strijelac je bio vodeći strijelac lige Mislav Ćutuk.
Dinamo je u drugom dijelu uspješno čuvao prednost, da bi u 65. minuti modri preko Tomasa Bakovića još jednom poentirali i došli do, kasnije se pokazalo, nedostižnih 2:0.