Pobjeda pionira u Sesvetama, kadeti poraženi

Stadion: Sesvete
Sudac: Marko Bogdanić (Sisak)
Strijelci: 0:1 Špičko (49), 0:2 Tomas (65)
Hajduk: Burger, Katuša (od 68. Vuković), Domazet, Slatina, Modrić, Šatalić (od 52. Paštar), Tomas, Matko, Ćukušić (od 68. Ruščić), Pjević (od 34. Krešić), Špičko (od 68. Peruzović).
Pioniri Hajduka pobijedili su u gostima Sesvete rezultatom 2:0. Oba pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. Momčad trenera Zvonimira Milića je u vodstvo doveo Noel Špičko u 49. minuti, a konačnih 0:2 postavio je Nicholas Scott Tomas 16 minuta kasnije. Nakon pobjede u Sesvetama, pionirima slijedi finale Nogometnog kupa mladeži u srijedu, protiv Dinama.

-

KADETI: Sesvete - Hajduk  3:2 (2:0)
Sudac: Karlo Šaško (Popovača)
Strijelci: 1:0 Andrić (28), 2:0 Pavich (38), 2:1 Mišura (65), 2:2 Bartulović (71), 3:2 Andrić (77)
Hajduk: Pocrnjić (od 61. Mijatović), Beidenegl (od 55. Juričić), Proleta, Burić (od 61. Papić), Bartulović, Čular (od 46. Medvid),  Matić, Mišura, Bokan (od 46. Čupić), Pranić (od 61. Pedisić), Ivanišević Dvornik (od 55. Mušura).
U vrlo uzbudljivoj utakmici kadeta, pobjeda je na kraju pripala Sesvetama. Domaći sastav je bolje otvorio utakmicu i nakon prvog poluvremena golovima Petra Andrića i Johna Rivera Pavicha imao vodstvo od 2:0. Sredinom drugog dijela slijedi brzi povratak Bijelih, u razmaku od sedam minuta Bruno Mišura i Ante Bartulović vraćaju stvari na početak. Jedan i drugi sastav potom žele doći do pobjede, a pitanje pobjednika je u 77. minuti svojim drugim pogotkom riješio Andrić. Neki od standardnih igrača nisu nastupili u ovoj utakmici, kadete u srijedu čeka finale Nogometnog kupa mladeži protiv Lokomotive.