Igralište: Varteks
Sudac: Luka Slišković (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Durdov (8), 1:1 Hrženjak (58)
Hajduk: Pavela, Hodak (od 73. Fridl), Shahini, Pavić, Krstanović (od 83. Milišić), Bobanović, Jurak, Reić (od 73. Gašpar), Carev (od 64. Lončar), Bačić (od 46. Žeravica), Durdov.
Juniori Hajduka osvojili su bod na gostovanju u Varaždinu, rezultat je nakon 90 minuta bio 1:1.
Hajduk je poveo već u 8. minuti preko Bruna Durdova, a jedini pogodak za Varaždin postigao je Filip Hrženjak nakon 13 minuta igre u nastavku.
Iako su Bijeli  do samog završetka pokušavali doći do sva tri boda, pokazale su se opravdanima pohvale domaćinu od strane trenera Zlatka Jerkovića u najavi susreta. Varaždin i Hajduk su u borbenoj i tvrdoj utakmici  podijelili bodove, a domaćin je time nastavio niz nepobjedivosti nakon četiri uzastopne prvenstvene pobjede.
U sljedećem kolu Hajduk će 27. travnja na Poljudu igrati protiv Osijeka.